Praca

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
INŻYNIER SPRZEDAŻY (SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY IT – KRAKÓW, WARSZAWA – ŁĄCZNIE 3 OSOBY )
Inżynier sprzedaży to osoba łącząca funkcje sprzedażowe ze specjalistyczną wiedzą dotyczącą oferowanych przez nas produktów. Zadania inżyniera sprzedaży są zbliżone do zakresu działań handlowca z tą różnicą, że od inżyniera sprzedaży oczekujemy dobrej znajomości produktów od strony technicznej.

Zakres obowiązków:
• sprzedaż rozwiązań oraz usług IT
• samodzielne budowanie i rozwijanie relacji z partnerami, producentami i klientami
• przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji
• realizacja założonych planów sprzedażowych

Oferujemy:
• atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy
• kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami
• przyjazną i koleżeńską atmosferę
• szkolenia z zakresu usług i produktów firmy
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• możliwość częściowej pracy zdalnej
• zatrudnienie na umowę o pracę lub własna działaność
• niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania
• min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub rozwiązań ICT dla firm
• znajomość dostawców / producentów obszaru IT w Polsce
• znajomość języka angielskiego (mile widziane)
• komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami
• uczciwość i wysoka kultura osobista
• silna orientacja na działanie i wynik
• prawo jazdy kat B.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres mailowy BIURO@PERCEPTRON.COM.PL krótkiego listu motywacyjnego oraz CV wraz z informacją dotyczącą:
1. oczekiwanego wynagrodzenia (brutto)
2. daty, od której możliwe jest rozpoczęcie pracy

UWAGA ! w/w informacje są konieczne, aby aplikacje zostały przekazane do działu rekrutacji.

Nasi partnerzy

• Zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych stron
• Ulepszenie świadczonych przez nas usług poprzez wykorzystanie danych w celach analitycznych i statystycznych

Zamknięcie i dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę